Atgriezties pie raksta

DJ ATB atgriežas Ogrē

Jau pagājušajā gadā ogrēniešiem un vairākiem tūkstošiem citu Ogres estrādes apmeklētāju bija iespēja klātienē baudīt viena no pasaules slavenākajiem dīdžejiem – DJ ATB (Andre Tanneberger) – uzstāšanos. Arī šogad šis pasaulē atzītais un pazīstamais mūziķis atgriežas Latvijā un jau 30. maijā - Ogres estrādē.


Pēc nelielas pauzes, Andre Tanneberger 2007. gadā iznāca albums „Trilogy”, kam sekoja koncertu tūre pa visu pasauli. Tas ir noslēguma albums viņa albumu triloģijā, kuras pirmās divas daļas bija „Addicted to Music” un „No Silence”. Kā jau pierasts – jauns albums, jauns DJ ATB skanējums. Ja viena no triloģijas daļām bija vairāk veltīta deju mūzikai, otra – chill out, tad pēdējā, „Trilogy”, kā saka pats dīdžejs, padarīta „cilvēcīgāka”. Albumā plaši izmantota dzīvā mūzika un cilvēka balss varenība (albuma izveidē pieaicināts liels daudzums vokālistu). Vokālistu sarakstā nav vērts meklēt pasaulē atpazīstamu solo mākslinieku vārdus, jo DJ ATB, izvēloties cilvēkus ar kuriem strādāt, nevadās pēc vārda atpazīstamības, izskata vai dejot prasmes, bet gan pēc balss unikalitātes un neatkārtojamības. Spilgts piemērs ir Hīteras Novas (Heather Nova) balss, kas dzirdama gan iepriekšējos Andre albumos, gan arī šajā – ja esat dzirdējuši Hīteras balsi iepriekš, tad arī jaunajās kompozīcijās atpazīsiet uzreiz.

Tiem, kuriem līdz šim trance mūzika nav īpaši „gājusi pie sirds”, ir vērts noklausīties „Trilogy”, ļoti iespējams, ka tieši šis albums ir tas, kas pietrūka trance mūzikai. Ja „Trilogy” likusi vilties, nav pamats uztraukties, jo DJ ATB ir dīdžejs, no kura sagaidāms jebkas un, iespējams, ka jau nākošais albums būs daudz „elektroniskāks”.

DJ ATB koncerts noritiks Latvijas Kultūras ministrijas organizētā Vācijas kultūras mēneša „O!Vācija” ietvaros.

Jau pirmdien, 3. martā no desmitiem rītā sāksies šī pasākuma ieejas biļešu tirdzniecība. Līdz 3.marta vakaram biļetes visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās maksās sākot no pieciem latiem, otrdien – jau dārgāk.

Ogrē biļetes var iegādāties degvielas uzpildes stacijā „Statoil” un naktsklubā „Bermuds”.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/kultura/6039

2008. gada 28. februārī, 11:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Beate • 2009. gada 13. jūnijā, 14:34
nu jaaa eva ATB ir 13.jūnijā, tātad šodien :)
Luxa • 2009. gada 10. jūnijā, 21:45
Pārdodu 3 biļetes uz koncertu pa 5,00Ls pati netieku! mob.tel.26300052
eva • 2009. gada 10. maijā, 18:57
pag vai tad ATB nav 13 juunija es 7apriilii uz to datumu nopirku biljetes arii ogres estraadee :O

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet